Masz konta? Zaloguj się

Co zyskam korzystając z programu lojalnościowego?


Fasole.pl mają dobre rozwiązania marketingowe dla wszystkich Państwa celów.

Odwiedzalnosć
Zwiększcie w prosty sposób odwiedzalnosć i popularność Państwa serwisu. Nowi użytkownicy dowiedzą się o Państwa serwisie w tańszy i bardziej efektywny sposób, niż poprzez klasyczne reklamy bannerowe. Dodatkowo mogą Państwo ustalać kolejne opcje, takie jak: częstość odwiedzania serwisu przez użytkowników należących do programu. Tutaj dowiedzą się Państwo o skuteczności kampanii reklamowych Fasole.pl

Informacje
Nowych użytkowników można przekierować na kolejne części Państwa serwisu. W taki sposób uzyskają Państwo możliwość zarejestrowania nowych użytkowników w swoim serwisie i przekazania im nowych informacji o Państwa ofertach.

Zwiększenie dochodów
System Fasole.pl znacznie zwiększy dochodowość serwisu, głównie poprzez zwiększenie liczby zawieranych transakcji. Pozyskają Państwo nowych klientów, którzy z czasem będą się stawać stałymi i lojalnymi partnerami. Dodatkowo płacą Państwo tylko za wyniki, a nie jak w przypadku systemów bannerowych za samo kliknięcię w banner, które nie zapewnia zawarcia transakcji.

Oferta dla firm nie działających w Internecie
Korzyści z internetowych klientów może uzyskiwać także firma nie działająca w Internecie. Nasz specjalny program zachęci nowych klientów do odwiedzenia Państwa fizycznego sklepu i zwiększy sprzedaż Państwa produktów w tych sklepach.

Programy lojalnościowe
Fasole.pl pomogą stworzyć specjalne programy lojalnościowe dla Państwa firmy. Prosimy o kontakt z naszym działem w razie zainteresowania.