Masz konta? Zaloguj się

Fasolowe kampanie


Fasolowe kampanie podzielone są na dwie kategorie:

Kampania zbierania fasoli

Kampanię zbierania fasoli można wykorzystać przedewszystkim do:
  • rejestracji i wypróbowania Państwa usług
  • udział w ankietach, sondażach, konkursach
Każdą kampanię można ustawiać tak, aby spełniała Państwa oczekiwania.Nagradzać użytkowników za określone czynności można w różny sposób i wróżnych czasowych interwałach (wg. tego jak Państwo sobie życzą, np. abypojawiali się co 10 minut, godzinę, dzień, tydzien itd. lub możejednorazowo). Liczba fasoli jaką będą państwo rozdawać jest nieograniczona(im więcej tym lepiej).

Jak kupić fasole do kampanii?
Aby aktywować nową kampanię zbierania fasoli, należy najpierw fasolekupić. To mogą Państwo zrobić po rejestracji (która jest darmowa) izalogowaniu się. Po zalogowaniu wypełnią Państwo zamówienie online. 1fasole można kupić za 2 grosze (prowadzimy też sprzedaż fasoli naAllegro). Druga możliwość pozyskania fasoli to stworzenie nowej kampaniisprzedaży Państwa produktów, usług. W tej kampanii dostaną Państwo fasoleza niższą cenę 1 fasole = 1 grosz. (Niższa cena w kampanii sprzedaży jestpo to, aby uatrakcyjnić ofertę dla naszych użytkowników). W tym przypadkunie muszą Państwo inwestować żadnych pieniędzy, FASOLE.pl za korzystanie zsystemu nie bierze żadnych prowizji lub opłat.

Skuteczność kampanii zbierania fasoli
Kampanie zbierania fasoli są bardzo skuteczne i tanie. Za cenę 100 złotychmogą Państwo zyskać aż 10 000 nowych unikalnych użytkowników! Wyniki sąłatwo mierzone i dokładnie widac ile użytkowników z Państwa kampaniiskorzystało. Do dyspozycji jest miesięczna i godzinna statystyka.Przeczytajcie także o wielokrotnie większej skuteczności systemu Fasole.plw porównaniu z reklamą bannerową.


Obr. Przykładowy obrazek mięsięcznej dziennej statystyki

Jak założyć nową kampanię?
Na stronie głównej FASOLE.pl jest formularz służący do logowania, którynależy wypełnić. Potem wystarczy wypełnić łatwy formularz, gdzie ustalająpaństwo opcje i opis kampanii. Po zapisaniu zostanie wygenerowany króktkikod HTML, który po umieszczeniu na Państwa stronach zamieni się w obrazektaki jak ten:
Příklad sbírací ikonky


Kod HTML mogą umieścić na jakiekolwiek miejsce na stronie, które Państwosobie wybiorą. Jeżeli wybrali Państwo kampanie odwiedzania strony będzieto np. strona główna, strona z artykułem... U innych typów (konkursów,rejestracji itd.) muszą Państwo umieścić kod w takim miejscu, abyużytkownik dostał fasole po spełnieniu wymagań. W sytuacji kiedy nie jestmożliwość rozdawania fasoli automatycznie po spełnieniu zadania (np. pozakupie jakiegoś towaru, kiedy czekają Państwo na ukończenie transakcji),obrazek nigdzie się nie umieszcza. Fasole rozdają państwo manualnie.Jeżeli chcą Państwo realizować kampanię z manualnym przelewem fasoli,prosimy o poinformowanie nas (tak samo jak trzeba poinformować o tymużytkowników).

Pomoc i objaśnienia dotyczące tej kampanii znajdą państwo w częstozadawanych pytania, ew. prosimy nas kontaktować.

Kampanie sprzedaży

Zaoferujcie Państwo Wasze produkty, usługi, obniżki tysiącom użytkownikówfasoli a pozyskacie nowych kupujących i dużo zamówień. Użytkowniki zafasole będą kupować Wasze produkty, kupony na obniżki lub usługi. Fasolowekampanie można wykorzystać także do motywacji użtkowników, aby kupowali wsklepie fizycznym. Wystarczy zaoferować kupony, którymi można płacić winternetowym lub fizycznym sklepie.

Jeżeli będą państwo wykorzystywać uzyskane fasole do dalszej promocjipowstanie samofinansujący się model, za który nie płacicie żadne prowizjeczy dodatkowe opłaty. System Fasoli można wykorzystywać bez dodatkowychopłat.

Jak założyć nową kampanię sprzedaży?
Aby założyć taką kampanię, nie muszą Państwo kupować żadnych fasolek.Wystarczy się zarejestrować (rejestracja jest darmowa) i zaoferowaćprodukty, usługi użytkownikom. Wasze oferty muszą być naprawdę korzystne,aby użytkownicy za swoje fasole dostali odpowiednią wartość produktu.Zasada z jakiej można skorzystać to za wartość 10 groszy towaru lub zniżkimożna oczekiwać 10 fasoli. Za większą wartość towaru oczekując mniejfasoli, zwiększają państwo szanse na sukces kampanii.

Jak założyć kampanię? Po zalogowaniu do sekcji dla firm, kliknijcie nastworzenie nowej kampanii, w której wypełnią państwo szczegóły oferty.Tzn. co państwo proponują, co można u państwa kupić i za ile fasoli. Postworzeniu kampanii umieśćcie kod HTML na państwa stronę. Wtedy pojawi siętaki obrazek:

Example of a sales icon

Jeżeli użytkownik kliknie na obrazek i wypełni swój adres e-mailowy ihasło, wtedy zamówienie zostanie potwierdzone. O każdym zamówieniu dostająpaństwo wiadomość przesłaną e-mailem i po zalogowaniu do sekcji dla firmzobaczą państwo dane użytkownika, któremu należy wysłać produkt.

W kampanii mogą państwo ustawić Państwo nieograniczoną ilość lub tylkokilka produtków. Jeden "obrazek" można wykorzystać do wielu ofert. Wustawieniach kampanii ustawia się cena produktu a użytkownicy wypełniązamówienie z numerem identyfikacyjnym nowego zamówienia.

FASOLE.pl oferują także możliwość zmodyfikowanie Państwa systemuzamówienioweigo tak, aby każdy użytkownik mógł automatycznie płacićfasolami alternatywnie do klasycznego opłacania.

Pomoc i objaśnienia dotyczące tej kampanii znajdą państwo w częstozadawanych pytania, ew. prosimy nas kontaktować.