Masz konta? Zaloguj się

Co to jest program lojalnościowy Fasole.pl i jak działa?


Co to jest system Fasole.pl?
Fasole.pl to program lojalnościowy, który jest doskonałym narzędziem marketingowym. Programy motywacyjne i marketingowe są bardzo skuteczne a na dodatek w odróżnieniu od innych typów reklamy łatwo sprawdzić ich efektywne wyniki. Fasole.pl pojawił się w Polsce w 2006 roku, ale sam system istnieje już od 2000 roku pod nazwą Fazole.cz będący własnością firmy Fazole Sp. z o.o..

Jak to działa?
Jak to działa?

1. Użytkownik się dowiaduje, że pańska firma (lub oferta, usługa, strona internetowa, itd.) jest członkiem systemu Fasole.pl i oferuje za odwiedziny strony (lub zakup towaru, wypełnienie ankiety, rejestrację, odwiedziny biura itd.) upominek lojalnościowy w postaci "fasoli".

2. Użytkownik odwiedza pańską stronę www firmy (lub biuro, dni otwarte akcji, kupuje produkty, wypełnia ankiety, itd.) a jeżeli spełnia pańskie warunki, dostaje upominek lojalnościowy czyli "fasole".

3. Po uzbieraniu danej liczby "fasoli", może je wymienić za jakiś fizyczny towar (lub usługę, loga na komórkę, obniżki na towary itd.).

4. Firma, która będzie chciała promować swoje usługi w systemie fasole.pl, sprzedaje* swoje produkty (lub usługę, loga na komórkę, obniżki na towary itd.) za "fasole". "Fasole", które firma otrzyma, może wykorzystać do kolejnej kampanii reklamowej (perpetuum mobile).
* fasole można też kupić

Przedstawiony obrazek pokazuje, że do systemu może się zapisać praktycznie każda firma lub strona internetowa. Oczywiście chętnie pomożemy państwu wybrać najlepszą formę promocji, wystarczy się z nami skontaktować przez tą stronę. Rejestracja do systemu jest darmowa i nie posiada ukrytych kosztów.